«Парламент» окупованого Криму звинувачує Меджліс у тероризмі

В окупованому Криму члени так званої Державної Ради РК ухвалили заяву, в якій звинуватили Меджліс кримськотатарського народу і його лідерів у збільшенні терористичної небезпеки, а передбачувану морську блокаду охрестили "актом агресії", посилаючись при цьому на документи Генасамблеї ООН.

e5c8a5a67d5df4eded35695c58f83fb0_XL
8 Липня 2016 18:46Новини

Про це повідомляє Крым.Реалии.

«Особливе занепокоєння викликають повідомлення про плани здійснення морської блокади, яка згідно з Резолюцією «Визначення агресії», прийнятою 14.12.1974 на 29-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, є актом агресії та тягне за собою міжнародну відповідальність», – зокрема, йдеться у документі.

У своїй заяві підконтрольні Кремлю «депутати» звинувачують Меджліс і його лідерів у «систематичних екстремістських діях, зростанні активності терористських груп та небезпеки збільшення кількості злочинів, тісно пов’язаних з тероризмом», у зв’язку з чим закликають світову спільноту «не надавати ніякої моральної, фінансової, технічної допомоги Меджлісу і створюваним ним незаконним збройним формуванням».

Нагадаємо, що 26 квітня 2016 р. підконтрольний окупантам «суд» визнав Меджліс екстремістською організацією і заборонив його діяльність на території Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.