Пансіонат вартістю понад 2,5 млн грн повертається державі

Львівський Господарський апеляційний суд підтвердив законність рішення суду першої інстанції, яким повністю задоволено позовні вимоги прокуратури Тернопільської області в інтересах держави.

Пансіонат вартістю понад 2,5 млн грн повертається державі
4 Вересня 2016 22:52Новини

У рішенні йдеться  про визнання недійсними окремих положень статуту Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня» (м. Борщів Тернопільської області) та скасування запису в Єдиному державному реєстрі про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства, повідомляє Te-News.

З’ясовано, що у 2011 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області визначено державну частку у майні Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня», яка складає 43,7 % та становить понад 2,5 млн грн. Проте, через необґрунтоване  включення до статуту закладу положення про засновників – колективних сільгосппідприємств, до цього часу не було можливості   зареєструвати державну частку у встановленому законом порядку.

Відтак, завдяки активній і послідовній позиції прокуратури,  держава отримає  право на частку майна дитячого оздоровчого закладу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.