Білорусь закриє генконсульство в Одесі

"/>

Білорусь закриє генконсульство в Одесі

Білорусь закриє генеральне консульство в Одесі.

Білорусь закриє генконсульство в Одесі
7 Січня 2018 8:32Новини

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ради міністрів Республіки Білорусь, пише Громадське радіо.

Зазначається, що Рада міністрів постановила закрити дипломатичне представництво до 23 лютого 2018 року.

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо про затримання українського журналіста Павла Шаройка в Мінську. КДБ Білорусі заявило, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з білорусів та зізнався, що є кадровиком апарату української розвідки.

Білорусь оголосила радника посольства України у Мінську Ігоря Скворцова персоною нон ґрата після затримання Шаройка.

В українській розвідці наголосили, що в 2009 році Павло Шаройко був звільнений з військової служби за станом здоров’я. Генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін повідомив, що в 2011 році Павло Шаройко вийшов на військову пенсію.

26 листопада з’явилося відео допиту Павла Шаройка в білоруському КДБ. В ньому він говорить, що він був переведений зі статусу офіцера запасу в статус офіцера діючого оперативного резерву і в серпні 2011 року він прибув до Білорусі.

Водночас зазначимо, що у щорічному огляді підсумків зовнішньої політики і діяльності білоруського МЗС йдеться про те, що у 2017 році активізувався політичний діалог Білорусі з Україною, і це забезпечило конструктивний характер відносин між країнами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.