П.Петренко розповів, наскільки збільшать зарплати держслужбовців Мін’юсту на місцях

Держава заборгувала позивачам до Європейського суду з прав людини близько 400 млн грн. Про це в ефірі 5 каналу заявив міністр юстиції Павло Петренко.

П.Петренко розповів, наскільки збільшать зарплати держслужбовців Мін'юсту на місцях
21 Жовтня 2016 8:33Новини

Про це передає УНН.

«Ми поставили дві принципові позиції в цьому бюджеті – це збільшення заробітної плати саме середньої ланки, які працюють в регіонах. Це для мене була принципова позиція, і я буду її відстоювати, до рівня, який стоїть у вимогах про державну службу. Закон про державну службу передбачає, що до 2018 року мінімальна зарплата державного службовця буде на рівні двох мінімальних заробітних плат, тобто 6 тисяч гривень. Це відбувається поступово, тобто ми плануємо в наступному році вийти хоча б на 4-4,5 тисячі гривень .Рядовий співробітник Міністерства юстиції на місцях повинен отримувати обґрунтовану і конкурентну заробітну плату», – зазначив він.

Міністр додав, що «друга позиція – це питання щодо виконання Україною своїх зобов’язань перед нашими громадянами по рішенням Європейського суду з прав людини. Держава заборгувала позивачам до Європейського суду з прав людини близько 400 млн грн».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.