П.Клімкін: санкції мають зберігатися, доки РФ не покине українську землю

Санкції щодо Росії мають залишатись в силі, допоки РФ не покине українську землю - як Донбас, так і Крим. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму виступі на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Гамбурзі у четвер.

П.Клімкін: санкції мають зберігатися, доки РФ не покине українську землю
9 Грудня 2016 12:44Новини

Про це передає УНН.

«Конфлікт спровокований і підживлюваний Росією, не буде вирішено, доки Росія не вийде з не тільки Донбасу, але і з Автономної Республіки Крим і міста Севастополь. Вони залишаються невід’ємною частиною України. Ми не повинні допустити, щоб наші засадничі принципи і цінності приносили в жертву або компрометували, оскільки це лише генеруватиме більше невизначеності і нестабільності в майбутньому. Санкції як відповідь на агресію мають залишатися у силі, поки Росія не покине українську землю», – сказав П.Клімкін.

Він також додав, що очікує, що «питання відновлення дотримання принципів і зобов’язань ОБСЄ, шляхом виправлення порушень, скоєних Росією щодо України, залишиться в верхній частині порядку денного ОБСЄ на 2017 рік в рамках австрійського головування».

З його слів, колективні інтереси можна задовольнити «лише серйозними і реальними зусиллями усіх зацікавлених сторін, що також має включати в себе Росію».

Нагадаємо, діючий голова ОБСЄ, голова МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що припинення вогню на Донбасі вимагає політичної волі, і закликав всі сторони продовжувати йти шляхом мінських домовленостей.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.