Оперний театр підсвітили помаранчевим кольором у межах міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»

У межах проведення кампанії «16 днів протидії гендерному насильству» сьогодні о 17.00 будівлю Оперного театру підсвітили помаранчевим кольором.

Оперний театр підсвітили помаранчевим кольором у межах міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»
25 Листопада 2017 8:32Новини

З 25 листопада до 10 грудня проводиться міжнародна акція під гаслом «Разом ми можемо подолати гендерно-зумовлене насильство в освіті!», передає прес-служба ЛМР. Про це пише Дивись.інфо.

«Ми долучаємося до цієї міжнародної акції «16 днів протидії гендерному насильству». Кожна людина на Землі, де б вона не жила і якої б статі чи релігії не була, має рівні права і можливості. Але ця 16-денна акція приверне увагу людей не лише до дотримання прав і свобод, а до їх вивчення, тому що наше суспільство має ще вчити свої права і свободи, бо власне відповідальність лежить на кожній людині», – зазначила директор департаменту розвитку Наталя Бунда.

«Цьогорічна акція має помаранчевий колір, яким у Львові підсвічується Оперний театр і будівля ЛОДА. Наша акція стартувала о 17.00 і в інших містах України підсвіченням основних будівель в місті, щоб привернути увагу мешканців до проблем насильства щодо жінок», – зазначили організатори акції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.