Окупанти в Криму відмовили Балуху в медобстеженні

Так звана суддя мотивувала відмову тим, що Балух не позбавлений можливості викликати «швидку».

Окупанти в Криму відмовили Балуху в медобстеженні
23 Грудня 2017 16:48Новини

Підконтрольний Росії «Роздольненський районний суд» в Криму 22 грудня в черговий раз відмовив у задоволенні клопотання Володимира Балуха, що знаходиться під домашнім арештом, про медичне обстеження.

Про це повідомляє Главком з посиланням на «Кримську правозахисну групу».

«Суддя» Олена Тедеєва мотивувала відмову тим, що Балух не позбавлений можливості викликати «швидку». Аргументи захисту про те, що «швидка допомога» не проводить обстеження стану і не може давати направлення на обстеження, були проігноровані», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, підконтрольний Кремлю «Роздольненський районний суд» у Криму 1 грудня вирішив відпустити під домашній арешт українського активіста Володимира Балуха, який перебував у СІЗО.

Балуху заборонили залишати житлове приміщення, спілкуватися зі свідками а також користуватися інтернетом та електронною поштою.

Раніше, 4 серпня, «Роздольненський суд» окупованого Криму виніс вирок Балуху – 3 роки і 7 місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 тис. руб.

ФСБ РФ затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Активіста звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку.

Балух свою провину не визнав. Захист заявив, що справа сфабрикована проти українця і його вирок буде оскаржений.

У грудні 2013 року Володимир Балух вивісив над своїм будинком в кримському селі прапор України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.