Окупанти в Криму продовжують обшуки та затримання кримських татар

В окупованому Криму російські силовики прийшли з обшуком до будинку кримського татарина Рената Параламова. Чоловіка затримали і вивезли, ймовірно в управління ФСБ Росії в Сімферополі.

spisok-zvanij-v-fsb-rossii-po-vozrastaniyu
13 Вересня 2017 16:50Новини

Як повідомляють місцеві активісти, Параламова звинувачують у тероризмі. У затриманого четверо неповнолітніх дітей, він працює на ринку. Раніше проблем з правоохоронцями не мав. Рідні Рената Параламова намагаються його знайти. Окупанти жодних коментарів не дають.

Ми сиділи вдома, забрали наші телефони. Рената витягли на вулицю, показували якусь постанову. Я кажу “а в чому ви його звинувачуєте?” Каже, ми шукаємо наркотики, зброю. І більше нічого. Хотіли наші хлопці їхати за ними, а вони їм перегородили дорогу. Не знаю куди відвезли, – розповіла родичка Рената Параламова Діляра.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.