Окупанти направлять до Криму додаткові системи С-400

Кремль хоче розгорнути на окупованому півострові додаткові зенітні ракетні системи (ЗРС) С-400 «Тріумф».

Окупанти направлять до Криму додаткові системи С-400
14 Січня 2017 20:48Новини

Про це повідомив командувач 4-ю армією ВВС і ППО РФ генерал-лейтенант Віктор Севостьянов журналістам в окупованій Феодосії. «Звичайно, це передбачено. Про терміни я б не хотів поки говорити», – зазначив він. Російський генерал нагадав, що 14 січня полк ППО, який заступив на бойове чергування у Феодосії, продовжить використовувати системи С-300. ЗРС С-300 з бойового чергування не знімалася в цьому полку. Вона досі веде бойове чергування», – зазначив Севостьянов. Про це пише Експрес.

Також він запевнив, що система С-400 зможе виявляти і знищувати навіть літаки-«неведимки». «Система С-400 дозволяє одночасно супроводжувати і знищувати до 300 повітряних і наземних цілей, що діють на всьому діапазоні швидкостей і висот. Літаки, ракети та інші повітряні об’єкти, зроблені за технологією «Stels» – це не невидимки. Можливо, дальність виявлення скоротиться, але це не буде критично: мета буде однозначно виявлена, обстріляна і збита в разі, якщо вона загрожуватиме Російської Федерації», – сказав генерал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.