Офіцери Росії в місії ОБСЄ – це кадрові працівники ГРУ або ФСБ, – генерал-майор

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі є 652 спостерігачі, і 39 з них – росіяни.

Офіцери Росії в місії ОБСЄ – це кадрові працівники ГРУ або ФСБ, – генерал-майор
11 Січня 2017 16:55Новини

Про це в інтерв’ю Українській правді розповів генерал-майор Борис Кременецький, який керував українською стороною Спільного центру з контролю та координації.

«Я впевнений, що будь-які російські офіцери в місії ОБСЄ – це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ. Іншого там просто бути не може», – заявив Кременецький.

Він навів приклад, коли один зі спостерігачів – представник європейської країни, але захищав у Санкт-Петербурзі роботу на тему «Борці за свободу Донбасу».

Окрім того, в СЦКК немає гарантій, що інші країни не можуть надавати інформацію. Так, є дуже багато колишніх офіцерів з інших країн, які свого часу навчалися в радянських військових закладах.

Але якщо ми помічаємо якогось спостерігача за підозрілими справами, ми про це інформуємо. Були такі випадки… Тоді деякі спостерігачі просто залишали місію і їхали додому, – розповів Кременецький.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.