Одеський припортовий завод у вереснi буде повторно виставлено на приватизацію

Стартова ціна аукціону буде знижена.

Одеський припортовий завод
19 Липня 2016 14:07Новини

Одеський припортовий завод буде виставлений на повторну приватизацію орієнтовно у вересні 2016 року. Про це під час брифінгу повідомив глава ФДМ Ігор Білоус, пише Главком.

За його словами, у Фонді врахують зауваження інвесторів і стартова ціна аукціону буде знижена.

Зокрема потенційні інвестори зазначили, що їх турбує борг ОПЗ перед компанією Group DF, який складає 193 млн доларів в номінальній вартості.

«Плюс пеня і плюс відсотки, які на сьогоднішній день обговорюються в Стокгольмському суді», – зазначив Білоус.

Деякі інвестори виразили бажання реструктуризації цього боргу.

Окрім цього потенційних покупців турбують судові проблеми з компанією Nortima.

«Всі інвестори без виключення хотіли б отримувати певні запевнення і захист від держави щодо тих судових процесів, які були розпочаті по минулих періодах», – розповіли у ФДМ.

Білоус розповів, що серед інвесторів, які цікавились можливістю приватизації Одеського припортового заводу, не було компаній українських представників.

Загалом ОПЗ цікавилися близько 20 інвесторів: з США, Нідерландів, Туреччини, Оману, Польщі.

«Також були діалоги з бразильськими інвесторами та інвесторами з Алжиру. Було декілька діалогів з інституційними інвесторами, які не є стратегами, а більше займаються інституційними інвестиціями, портфельними інвестиціями, однак фінальних діалогів у нас не було не дивлячись на те, що розмови в нас з ними продовжуються», – повідомив Білоус.

Нагадаємо, вчора Фонд держмайна повідомив, що конкурс з продажу 99,6% акцій великого виробника хімічної продукції Одеського припортового заводу не відбувся через відсутність заявок інвесторів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.