Одеські прикордонники відкрили вогонь у відповідь на агресію контрабандистів (відео)

Інцидент стався через спробу контрабандного переміщення 1,5 тис. пачок сигарет.

Одеські прикордонники відкрили вогонь у відповідь на агресію контрабандистів (відео)
26 Грудня 2016 8:46Новини

У відповідь на агресивні дії контрабандистів прикордонники Одещини були змушені відкрити вогонь. Правопорушники збиралися незаконно перемістити через Кучурганівський лиман партію сигарет, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України. Про це пише 5 канал.

Коли правоохоронці спробували зашкодити переміщенню контрабандних товарів, один із зловмисників за допомогою «металевого предмета» намагався завдати тілесних ушкоджень охоронцям рубежів. Подробиці розповів речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«Через державний кордон рухається двоє невідомих із санками. Відразу група реагування висунулася на місцевість. Чоловіки побачивши прикордонників почали висловлюватися нецензурно. Один із них з металевим предметом до прикордонників, погрожуючи цим металевим предметом. Оскільки вигуки прикордонників про те, щоби чоловік зупинився результату не дали – чоловік продовжував рухатися – прикордонники були змушені з метою попередження здійснити кілька пострілів вгору із вогнепальної зброї. Це подіяло і порушники кинулися навтьоки», – розповів Слободян.

Враховуючи крихкий стан льоду, співробітники ДПСУ не ризикнули переслідувати правопорушників, що втікали у бік Молдови . Пізніше, у ході перевірки місцевості, на березі лиману було виявлено три ящика сигарет іноземного виробництва. Виявлені майже 1,5 тис. пачок сигарет доставлено до відділу та будуть передані фіскальній службі. Наразі тривають заходи щодо встановленню осіб, причетних до контрабанди.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.