Одеська облрада визнала добровольців учасниками бойових дій

Депутати прийняли відповідне рішення під тиском кількох десятків активістів.

semenchenko_a393b
17 Червня 2016 20:46Новини

Депутати Одеської обласної ради офіційно на регіональному рівні визнали бійців добровольчих формувань учасниками бойових дій та ветеранами війни. За таке рішення проголосували 66 депутатів із 76 зареєстрованих, повідомляє Український тиждень.

Облрада спільно з облдержадміністрацією найближчим часом планує розробити порядок надання цього статусу. Також депутати мають намір звернутися до Верховної Ради та Кабміну з клопотанням про внесення відповідних змін до законодавства.

Питання про офіційне визнання добровольців було внесено у порядок денний під тиском кількох десятків активістів. Вони спершу пікетували під будівлею облради, а потім прорвалися всередину і блокували трибуну.

У прес-службі Нацполіції Одещини повідомили, що група з 20 осіб, пошкодивши вхідні двері до будівлі ОДА, увірвалися до сесійної зали, почали вигукувати провокаційні гасла та заважали проводити нараду. Зазначалось, що поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство, вчинене групою осіб».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.