Одеса відмовилася приютити львівське сміття

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Одеського міського голови Геннадію Трухановому з проханням прийняти тверді побутові відходи на одеську звалище.

Одеса відмовилася приютити львівське сміття
14 Квітня 2017 8:12Новини

Відповідний лист мер Львова направив до Одеси від імені Львівської міської ради, повідомляє LvivNews.

Згідно з листом, Одеській міськраді пропонують прийняти до 2000 тонн сміття на місяць і отримати за кожну тонну по 300 гривень.

У мерії Львова вважають, що обсяг незначний для одеського полігону твердих побутових відходів. Відзначимо, що тільки жителі Одеси (без підприємств) на добу продукують 1200 тонн сміття.

У той же час, за даними Української Служби Інформації, комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій вирішила відмовити Львівській міськраді.

«На Дальницьких кар’єрах теоретично можна прийняти. Є резерв », – зазначила заступник начальника директора департаменту екологічного розвитку Валентина Дацюк.

Але глава комісії Олександр Іваницький зауважив, що місто не братиме сміття, так як це загрожує соціальним вибухом.

«Немає навіть теоретично такої можливості. В Одесу повинен їхати турист, а не сміття », – зазначив він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.