ОБСЄ вимагає від Росії звільнити українського політв’язня Олега Сенцова

У своєму листі до Міністерства закордонних справ РФ представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) звернувся з вимогою звільнити Олега Сенцова.

ОБСЄ вимагає від Росії звільнити українського політв'язня Олега Сенцова
5 Червня 2018 8:38Новини

Представник ОБСЄ відповідальний за питання свободи ЗМІ Арлем Дезір надіслав звернення до міністра закордонних справ РФ із вимогою повторного розгляду справи Олега Сенцова. На своїй сторінці в Twitter чиновник заявив, що вважає подальше утримання Сєнцова під вартою необгрунтованим і таким, що має стримуючий вплив на свободу слову у Криму. Політик також висловив стурбованість станом здоров’я політичного в’язня, який значно погіршився після того, як останній розпочав голодування. Про це пише Zaxid.net.

«Його голос в жодному разі не повинен затихнути, незалежно від того наскільки критичним (по відношенню до влади РФ) він може бути» – заявив Дезір.

Нагадаємо, що суд РФ 25 серпня 2015 року засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. 14 травня режисер оголосив про початок безстрокового голодування.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.