Няня зарізала та викинула на смітник киянина (відео)

У Києві няня дитячого садочку жорстоко зарізала знайомого, а потім викинула тіло на смітник. Відповідне відео опублікували в youtube.

Няня зарізала та викинула на смітник киянина (відео)
1 Грудня 2016 12:07Новини

Згідно з інформацією, випадок стався за адресою: вулиця Петра Курінного, 5. Як жінка тягнула закривавлене тіло до сміттєвого баку ніхто не бачив, лише згодом його помітила двірниця, яка й повідомила в поліцію. Про це повідомляє Znaj.ua.

Знайти квартиру винуватиці допоміг службовий собака. Як виявилося, 33-річна Алла працювала нянею в дитячому садку, у неї нормальна сім’я – чоловік та дитина, яка навчається у третьому класі.

У той фатальний день чоловік із сином поїхали до бабусі. Згодом у квартиру до Алли прийшов знайомий, між ними виник конфлікт. У результаті сварки жінка взяла кухонний ніж та нанесла гостю численні колото-різані поранення.

Після цього вбивця витягла чоловіка з під’їзду і викинула на смітник. Як жінка змогла дотягнути тіло поки невідомо, не виключено, що їй хтось допомагав.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.