Новий український танк T-Rex: перші зображення

Інженерна група «Арей» представила патент на новий український танк T-Rex, який має стати конкурентом російського перспективного танка «Армата».

1-156
8 Лютого 2017 12:04Новини

Інженерна група «Арей», яка донедавна називалася «Азов», вже не перший рік розробляє бронетехніку. У 2015 році вона виготовила дослідний зразок важкої БМП «Азовець». А восени минулого року на виставці «Зброя та безпека 2016» у Києві представила колісний бронеавтомобіль з гідростатичною трансмісією «Гекон». Тепер ось готується танк T-Rex, повідомляє Навколо нас.

Поки що громадськості представили лише патент на новий танк T-Rex. Машина отримає низку ноу-хау і має стати гідним конкурентом перспективному російському танку «Армата».

Із наведених схем видно, що новий танк отримає броньований корпус з елементами динамічного захисту. Родзинкою конструкції стане бойовий модуль із дистанційним керуванням. Процес керування гарматою калібру 125 мм, кулеметами та іншою зброєю буде повністю автоматизовано. Екіпаж з трьох осіб планується розмістити в носовій частині танка. Хочеться вірити, що новий танк T-Rex за умови належного фінансування, швидко перевтілиться з креслення в ходовий зразок.

1879

Перелік основних позначень на кресленні (див. нижче):

1. Броньований корпус з елементами динамічного захисту
2. Моторно-трансмісійне відділення
3. Модуль керування
4. Бойовий модуль
5. Артилерійська гармата
6. Механізм заряджання і магазин боєприпасів
7. Дистанційно керована установка модульної конструкції
8. Ходова частина
9. Екіпаж танка
10. Інформаційно-керувальна система
11. Система життєзабезпечення екіпажу

1877

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.