Новий обласний військовий комісар Львівщини розпочав із кадрових чисток

Напередодні офіційно призначено комісара Львівського обласного військкомату. Наказом міністра оборони України на цю посаду призначено підполковника Олександра Тіщенка.

tishchenko_oleksandr_5da756
2 Липня 2016 15:38Новини

«Він уже обіймав таку посаду, щоправда, тимчасово, тепер – на постійній основі, – розповідає Експресу підполковник Вадим Бакай, фахівець регіонального медіацентру Міністерства оборони України. – Раніше працював у Золочівському об’єднаному військкоматі, у військкоматі Личаківського, Шевченківського районів. Тож свою роботу добре знає.

Першочергові завданя нового очільника – закінчити призов на строково-військову службу, а також призов за контрактом. Крім того, Олександр Тіщенко планує змінити систему кадрового підбору».

Під час представлення підполковник Тіщенко повідомив, що вже подав до ЗСУ документи щодо звільнення чотирьох районних військових комісарів.

Нагадаємо, раніше Львівський облвійськкомат очолював полковник Микола Садовський, однак його підвищили й перевели до столиці.

Підполковник Олександр Тіщенко народився в Буську, навчався у Львівському військовому ліцеї ім. Героїв Крут, закінчив Одеський інститут Сухопутних військ України. Комісар також має бойовий досвід у зоні АТО.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.