Нове виробництво запрацювало на Львівщині

Новий завод ТОВ «Електроконтакт Україна» запрацював на Львівщині.

Нове виробництво запрацювало на Львівщині
30 Вересня 2017 20:20Новини

На відкритті у місті Броди нового заводу з виробництва кабелів для концерну BMW Петро Порошенко наголосив, що даний промисловий об’єкт – це прямий результат надзвичайно важливого документу – Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. який відкриває для українських виробників доступ до європейських ринків». Про це пише Діловий регіон.

Промисловий комплекс на Львівщині збудовано українськими будівельниками за міжнародними стандартами лише за рік. Сертифікат про готовність до експлуатації заводу по виготовленню бортових електричних мереж на вулиці Чупринки видано 4 серпня 2017 року, інформують у ДАБІ.

Іноземні інвестиції на його спорудження та устаткування склали більше 10 млн грн. На підприємстві створено всі умови для якісної роботи та ефективного виробництва. Середня заробітна плата – від 8 до 14 тис. грн.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.