Німеччина дала дозвіл на будівництво «Північного потоку-2»

Німеччина дала дозвіл на будівництво суперечливого газопроводу «Північний потік-2» по дну Балтійського моря.

Німеччина дала дозвіл на будівництво «Північного потоку-2»
28 Березня 2018 16:29Новини

Про це заявили у Федеральному управлінні морського судноплавства та гідрографії Німеччини, передає Європейська правда з посиланням на Deutsche Welle.

Дане рішення означає, що всі правові перешкоди на будівництво 31-кілометрової ділянки газопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини були зняті.

Як відомо, у січні цього року влада країни схвалила будівництво ділянки газопроводу в німецьких територіальних водах.

«Ми раді, що є всі необхідні дозволи для німецької секції маршруту», – сказав Єнс Ланге, менеджер з отримання дозволів в Німеччині компанії Nord Stream-2 AG.

Повідомляється, що будівництво німецької ділянки «Північного потоку-2» розпочнеться цієї весни.

Як відомо, проект «Північний потік-2» передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Супротивники проекту – у тому числі Польща, країни Балтії та Данія – стверджують, що «Північний потік-2» збільшить залежність ЄС від «Газпрому», який вже постачає близько третини об’ємів газу в ЄС.

Нещодавно керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії підписали у Вільнюсі лист про те, що газопровід «Північний потік-2» спрямований на енергетичне узалежнення держав ЄС від Росії. Раніше цей лист підписали Україна і Молдова.

До ініціативи проти «Північного потоку – 2» приєдналася також Естонія.

Також нещодавно у США група з 39 членів Сенату від двох партій звернулася до Міністерства фінансів країни та Держдепартаменту з проханням запобігти будівництву російського газопроводу «Північний потік-2».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.