Невідомі облили мастилом пам’ятник жертвам Голодомору в Конотопі

У місті Конотоп Сумської області пам'ятник жертвам Голодомору зловмисники облили речовиною, схожою на мастило. Відео пам'ятника на своїй сторінці у Facebook опублікував начальник управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Вадим Фещенко.

Невідомі облили мастилом пам'ятник жертвам Голодомору в Конотопі
26 Листопада 2017 16:27Новини

«Це не просто акт вандалізму – це акт сепаратизму в місті Конотопі. Таке в нас відбувалося не раз. Таке саме було з пам’ятником Небесної Сотні», – зазначив Фещенко. Про це пише Zaxid.net.

В свою чергу, як інформує УНІАН, з посиланням на відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Сумській області, інформацію про цей факт занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводиться перевірка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Запоріжжі уламки бюста Сталіна принесли до меморіалу жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.