Netflix українізує свій контент

Українцям стане доступним у зручному форматі сервіс Netflix. Компанія повідомила, що фільми та серіали будуть супроводжуватись субтитрами російською мовою, а з часом - і українською.

Netflix українізує свій контент
1 Грудня 2016 16:15Новини

«Робота над дубляжем розпочалась ще влітку цього року. Наразі триває перевірка якості виконаної роботи», – повідомляє сайт РБК-Україна. Про це пише Znaj.ua.

Netflix відкрив набір українських працівників для перевірки якості локалізації. Підбір персоналу відбувається через посередників – американських та шведських рекрутерів.

Українців набирають на посаду, що називається Quality Control, в обов’язки якої входить перевірка субтитрів на помилки та їх синхронність.

База сервісу налічує понад 13 тисяч повнометражних фільмів та серіалів.

Поки українські «контролери» працюють тільки з текстами російською мовою, проте в найближчому майбутньому планується створення українських субтитрів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.