Навіть на відпочинку він – пропагандист: експерт висміяв Путіна-риболова

Нещодавно Кремль опублікував відео, на якому російський президент Володимир Путін ефектно риболовить у Сибіру.

Навіть на відпочинку він – пропагандист: експерт висміяв Путіна-риболова
11 Серпня 2017 12:32Новини

На думку голови Німецької федерації рибалок Александра Зегельке, лідер РФ навіть на відпочинку не може обійтись без політики, а риболовлю він використовує «задля пропаганди», пише 24 канал з посиланням на Süddeutsche Zeitung.

«З точки зору рибальства це відео нецікаве. У ньому просто зняли красиву природу, щоб показати президента Росії в політично вигідному світлі. (…) Рибу використовують з метою пропаганди, – висловився Зегельке.

Глава Кремля риболовить на «харіуса, окуня і щуку», йдеться далі. «Він використовує спінінг і блешню для приманки хижої риби. Я б сказав, що це звичайна ловля на спінінг. У Німеччині для цього використовують сачок. У Росії, очевидно, ні», – дивується професійний рибалка.

«Поруч з Путіним рибою бути небезпечно», – додав німецький експерт, припустивши, що у цьому і полягав основний «меседж» відео.

Нагадаємо, у мережі з’явились знімки глави Кремля з відпочинку у Сибіру, де він позує без верхнього одягу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.