Нацрада винесла попередження телеканалу ZIK

Відповідне попередження оголосили через порушення правил ведення мовлення в День Героїв Небесної сотні та на 75-ті роковини з часу Корюківської трагедії.

Нацрада винесла попередження телеканалу ZIK
18 Травня 2018 8:26Новини

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу «ZIK» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації») через порушення правил ведення мовлення в День Героїв Небесної сотні та на 75-ті роковини з часу Корюківської трагедії. Відповідне рішення регулятор ухвалив у четвер, 17 травня. Про це пише Український тиждень.

«20 лютого був День Героїв Небесної сотні і 1 березня – 75-ті роковини з часу Корюківської трагедії. У нас особливе ставленні до порушень саме такого характеру. Моніторинг зафіксував відсутність у ці дні поширення мінімум раз на 2 години інформації про день пам’яті», – наголосив голова Національної ради Юрій Артеменко.

Як зазначається, члени Нацради визнали порушення і проголосували за оголошення попередження.

Як повідомлялося 11 травня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення під час засідання призначила виїзну позапланову перевірку телеканалу «Iнтер» через трансляцією 9 травня концерту «Победа. Одна на всех», в якому виявлені ознаки пропаганди.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.