Нацполіція затримала бойовика «ДНР», який їхав до Маріуполя оформляти пенсію

Чоловік майже два роки «служив» терористам – ставив міни у Шахтарську, Дебальцевому, Старобешевому.

Нацполіція затримала бойовика «ДНР», який їхав до Маріуполя оформляти пенсію
24 Листопада 2016 14:15Новини

На КПВВ «Пищевик» Донецької області поліція затримала бойовика «ДНР», який збирався у Маріуполі оформити собі виплату пенсії. Про це повідомив начальник ГУ Національної поліції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін на сторінці у Facebook, пише 5 канал.

«Поліцейські Донеччини затримали цікаву «особистість» – бойовика «ДНР», 1958-го року народження. Цей житель квазіреспубліки майже два роки вірою і правдою «служив» бойовикам – ставив міни у Шахтарську, Дебальцево, Старобешево. А потім, в кінці 2015-го року, «втомився» і пішов «на заслужений відпочинок». Планував у Маріуполі оформити собі виплату пенсії», – зазначив Аброськін.

Він додав: «Приїхав до тих, кого протягом двох років вбивав. Мабуть вже сильно припікає в «ДНР», раз біжать «ополченці» до українських “карателів” за грошима. «Херої» відмовляються від «ідей молодої республіки» відразу ж, як перестають їм платити. І то правда – хто ж на голодний шлунок будує «державу».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.