НАТО розгорне багатонаціональні батальони в Польщі та країнах Балтії

Міністри оборони країн НАТО погодили розгортання на ротаційній основі чотирьох багатонаціональних батальйонів у Польщі та країнах Балтії.

article4167.jpg.pagespeed.ce.1YeWXlJLGW
14 Червня 2016 20:45Новини

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг після міністерської зустрічі у Брюсселі, повідомляє кореспондент Європейської правди.

«Ми вирішили збільшити нашу присутність у Східній Європі. НАТО розмістить чотири батальйони в Естонії, Литві, Латвії та Польщі. Це чітке послання – якщо хтось загрожуватиме одному з членів НАТО, Альянс буде його захищати», – сказав Столтенберг.

За його словами, ці батальйони стануть ще одним елементом у програмі швидкого реагування НАТО. Ці підрозділи будуть цілком боєздатні і готові до виконання бойових завдань у разі потреби.

Раніше повідомлялося, що чисельність кожного з чотирьох батальйонів складе 800-1000 осіб, які будуть змінюватися раз на шість місяців.

Як повідомлялося, розгортання чотирьох багатонаціональних батальйонів НАТО у країнах Балтії та Польщі можливе вже на початку 2017 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.