Насірова привезли в Інститут кардіології, нардепи не дають відправити його на обстеження

Відстороненого від посади на час розслідування главу ДФС Романа Насірова доправили до Інституту кардіології у Києві, на місці кілька нардепі не дають представникам НАБУ відправити його на обстеження.

Насірова привезли в Інститут кардіології, нардепи не дають відправити його на обстеження
4 Березня 2017 12:48Новини

Про це УП повідомило поінформоване джерело.

«Насірова привезли до Інституту кардіології ім.Стражеска… Тут вже чатують депутати БПП, серед них Гліб Загорій та Валерій Давиденко», – зазначило джерело.

Окрім того на своїй сторінці у Facebook нардеп Андрій Журжій заявив, що «депутати від БПП намагаютья відбити Насірова в НАБУ».

Як відомо, раніше 4 березня Романа Насірова вивезли на кареті «швидкої» з лікарні «Феофанія» у присутності представників НАБУ, мету та місце транспортування не повідомили.

У НАБУ повідомили, що Насірова транспортують до іншого медичного закладу, щоб дізнатися про об’єктивний стан його здоров’я.

«Після огляду будуть вирішувати, чи можна його везти до суду. Також розглядається варіант, що Насіров прийматиме участь у судовому засіданні за допомогою скайп-зв’язку», – зазначили у Бюро.

Разом з тим стало відомо, що депутатам фракції БПП пропонують ухвалити звернення до президента, прем’єра та генерального прокурора із закликом негайно втрутитися в ситуацією з «тиском» на главу ДФС Романа Насірова.

В ніч на 3 березня детективи НАБУ вручили голові ДФС Роману Насірову повідомлення про підозру. Він підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки». За даними САП, дії Насірова завдали державі збитків у розмірі близько 2 млрд гривень. Кабмін відсторонив Насірова від посади на час розслідування.

САП планує просити суд про утримання Насірова під вартою й відсторонення його від посади голови Фіскальної служби.

3 березня ЗМІ повідомили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію.

Видання DT.UA, з посиланням на джерела, повідомляло, що стан здоров’я Насірова оцінюється, як «середньо важкий», в тому числі у зв’язку з депресією очільника ДФС, але дозволяє транспортувати його до суду для обрання запобіжного заходу. Також зазначалося, що детективи НАБУ отримали у «Феофанії» лікарську довідку щодо стану здоров’я Насірова, в якій не підтверджено попередній діагноз «інфаркт».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.