Наші військові беруть участь у багатонаціональних навчаннях «Сейбер Гардіан-2016»

На базі Центру бойової підготовки сухопутних військ збройних сил Румунії у місті Чінку тривають багатонаціональні командно-штабні навчання із залученням військ «Сейбер Гардіан-2016».

Сейбер Гардіан
7 Серпня 2016 19:15Новини

Про це повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.

Щорічні багатонаціональні маневри, які проводяться безпосередньо за участю підрозділів збройних сил Румунії, Болгарії та України, є частиною спільної програми навчань Європейського командування США та призначені для підвищення взаємодії збройних сил країн-членів та партнерів НАТО.

Керівний склад та офіцери штабів багатонаціональних підрозділів рівня «батальйон-бригада» тренуються спільно планувати та здійснювати управління в ході операцій. Особовий склад підрозділів відпрацьовує тактичні елементи, спрямовані на виконання завдань за призначенням з урахуванням досвіду протистояння гібридним формам збройної агресії.

Відповідно до плану навчання, одним із віддалених підрозділів КШН є Центр імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. На базі відділу імітаційного моделювання розгорнуто додаткові підрозділи Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які входять до складу батальйонної тактичної групи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.