НАСА: навколо Землі вже протягом століття кружляє міні-Місяць

Маленький супутник перебуває дуже далеко, щоб вважатися істинним Місяцем, але був позначений як «навколоземний супутник».

NASA
23 Червня 2016 21:35Новини

Міні-Місяць кружляє навколо Земля протягом майже століття, і вчені лише зараз його помітили, повідомляє ZIK.

Крихітний астероїд є у нашій орбіті багато років і, ймовірно, буде ще протягом багатьох століть, вважають вчені.

Хоча він і знаходиться далеко від нас, щоб дійсно бути новим Місяцем, НАСА каже, що він досить стабільний у нашій орбіті, щоб вважатися «навколоземним супутником» або «квазі-супутником», – інформує The Independent.

Астероїд отримав назву 2016 HO3 від року, у якому був виявлений. Він обертається навколо Сонця, і водночас залишається постійним супутником Землі.

2016 HO3 близько половини року перебуває ближче до Сонця, ніж до нас, проходячи попереду Землі. НАСА описує його орбіту як гру у стрибок жаби від Землею, хоча це і ускладнюється ще й тим, що астероїд також переміщається вгору і вниз по своїй орбіті.

Міні-Місяць вперше був помічений телескопом, що розташований у Гаваях у кінці квітня. Його розмір ще не підтверджено, але це, ймовірно, від 40 до 100 метрів, каже НАСА.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.