Напис біля МВС «Хто вбив Павла» наказали змити негайно: відео з місця події

Напис «Хто вбив Павла» біля МВС, де завершилася хода пам’яті в роковини вбивства Павда Шеремета, не протримався і години. Одразу після закінчення акції прийшли люди та змили цей напис, залишений активістами.

Напис біля МВС «Хто вбив Павла» наказали змити негайно: відео з місця події
20 Липня 2017 18:48Новини

Як повідомляють користувачі соцмереж, напис, що мав би нагадувати про нерозкрите резонансне вбивство відомого журналіста, напевно, «колов очі» владі. Саме тому цей напис почали прибирати одразу після закінчення акції, передає «Народна Правда».

За повідомленням свідків, окрім напису, комунальники загасили свічки, що поставили активісти біля МВС, та скидали їх докупи, а потім прибрали.

Відео того, як це робилось, опубліковане у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, хода з нагоди роковин вбивства Павла Шеремета почалася у четвер, 20 липня, від місця, де було скоєне гучне вбивство. Близько ста людей – журналістів та активістів, пройшли ходою до Адміністрації президента та МВС, де провели акції з вимогою якнайшвидше розслідувати вбивствоШеремета.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.