Найбільшого в Україні дистриб’ютора цигарок оштрафували майже на півмільярда гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував торгову компанію Tedis Ukraine (раніше - Мегаполіс-Україна), найбільшого тютюнового дистриб'ютора в Україні, на суму близько 430 млн грн.

Найбільшого в Україні дистриб'ютора цигарок оштрафували майже на півмільярда гривень
16 Грудня 2016 17:12Новини

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це розповів учасник засідання АМКУ, який відбувся в п’ятницю, 16 грудня.

«Компанія оштрафована на суму близько 430 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку дистрибуції цигарок», – сказав він.

Нагадаємо, що у квітні 2015 року АМКУ рекомендував компанії Мегаполіс-Україна дотримуватися правил конкуренції при поставках цигарок в роздрібну торгівлю, зокрема, при встановленні розміру торговельної надбавки

Рекомендації утриматися від дій або бездіяльності, які ведуть до обмеження доступу до ринку інших тютюнових компаній, також були надані чотирьом основним українським виробникам цигарок – Філіп Морріс Україна, Джей Ті Інтернешнл Україна, Імперіал Тобакко Продакшн Україна, А/Т тютюнова компанія В.А.Т.-Прилуки.

Про погіршення стану конкуренції на ринку оптової торгівлі тютюновою продукцією АМКУ повідомили підприємства роздрібної торгівлі.

В серпні 2016 року комітет завершив розслідування ситуації на ринку оптової торгівлі тютюновими виробами і заявив про необхідність збільшення кількості дистриб’юторів цигарок. Учасники ринку повинні надати зауваження до висновків АМКУ.

Глава АМКУ Юрій Терентьєв заявляв, що Tedis Ukraine пов’язує чотирьох найбільших виробників тютюнової продукції з 40-50 оптовими торговцями і 80 тис. роздрібними торговцями.

Tedis Ukraine, створена в 2011 році, як Торгова компанія Мегаполіс-Україна, у травні 2016 року була перейменована в Тедис Україна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.