Нафтогаз вийшов на ринок електроенергії

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКП), видала Газопостачальній компанії Нафтогаз України, що є 100% "дочкою" НАК, ліцензію на постачання електроенергії.

Нафтогаз вийшов на ринок електроенергії
31 Січня 2018 8:47Новини

Відповідне рішення комісія ухвалила на засіданні у вівторок, 30 січня, передає агенство Інтерфакс-Україна.

Газопостачальна компанія була зареєстрована в 2015 році, її директором є Олег Діденко.

На початку липня 2017 року НКРЕКП видала газопостачальній компанії Нафтогаз України ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.


Нафтогаз України об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.


НКРЕКП здійснює держрегулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.