«Нафтогаз» отримав держгарантії для кредиту в $500 млн на закупівлю газу

Кабінет міністрів України схвалив надання державному енергохолдингу «Нафтогаз України» державних гарантій у розмірі близько 500 млн доларів для залучення кредиту Світового банку на закупівлю та закачування природного газу в осінньо-зимовий період.

«Нафтогаз» отримав держгарантії для кредиту в $500 млн на закупівлю газу
1 Грудня 2016 20:22Новини

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, повідомляє«Інтерфакс-Україна».

Представляючи необхідність надання гарантій, перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів зазначив: «Йдеться про надання держгарантій на суму до 500 млн доларів або еквівалент суми в євро».

!Проект дозволить сформувати стабілізаційний енергетичний фонд і забезпечить фінансовими ресурсами на осінньо-зимовий період», – сказав Кубів

Зазначимо, що 18 жовтня рада виконавчих директорів Світового банку затвердила гарантію на 500 млн доларів США, надану Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

Після цього, 19 жовтня, Світовий банк опублікував повідомлення про надання гарантії на 500 млн доларів «Нафтогазу України» для покращення комерційних і фінансових можливостей закупівлі газу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.