НАБУ візьметься за капітали Михайла Охендовського

29 серпня Солом’янський райсуд м. Києва задовольнив клопотання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького щодо тимчасового доступу детективів НАБУ до речей та документів.

НАБУ візьметься за капітали Михайла Охендовського
7 Вересня 2016 22:19Новини

Останні перебувають у володінні Промінвестбанку, Райффайзен Банку Аваль та Приватбанку, в рамках досудового розслідування по кримінальному провадженні №52016000000000166 від 30.05.2016 року за фактом надання членами та представниками «Партії регіонів» у 2007-2012 рр. неправомірної вигоди народним депутатам, членам Кабміну, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим службовим особам, які займали та займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в загальній сумі понад 10 млрд. грн., що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 369 КК України, пише Експрес з посиланням на Фінбаланс.

Зауважимо, що у всіх трьох випадках йдеться про доступ до документів про рахунки особи, яка 06 липня 2013 року була обрана главою ЦВК. А це – Михайло Охендовський, нинішній глава ЦВК.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.