НАБУ розказало, як тривали обшуки у Мін’юсті

Національне антикорупційне бюро ввечері 8 грудня опублікувало відеоматеріали обшуку, який його співробітники провели в Міністерстві юстиції України зранку цього ж дня.

НАБУ розказало, як тривали обшуки у Мін’юсті
9 Грудня 2017 16:23Новини

Також у facebook була розміщена стенограма коментаря керівника підрозділу детективів антикорупційного бюро. Про це повідомляє ZIK.

«Увечері 7 грудня детективи отримали оперативну інформацію про те, що частина запитуваних документів знищується. В результаті обшуку ця інформація підтвердилась, залишки документів вилучено», – йдеться у повідомленні.

НАБУ наполягає, що «законність обшуку на Городецького, 13 була підтверджена ухвалою слідчого судді Солом’янського суду Києва».

Нагадаємо: Генпрокуратура 8 грудня розпочала кримінальне провадження після надходження відповідної заяви заступника міністра юстиції.

У Міністерстві юстиції України заперечують твердження антикорупційного бюро про ризик знищення документів, які мали бути надані міністерством у рамках розслідування кримінального провадження детективами НАБУ.

Удень Міністерство юстиції звернулося до генпрокурора Юрія Луценка через обшуки, які зранку в будівлі відомства проводили співробітники НАБУ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.