НАБУ порушило справу проти депутата Вілкула через можливе приховування нерухомості

Національне антикорупційне бюро України порушило справу проти народного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула через можливе внесення недостовірних даних до електронної декларації.

НАБУ порушило справу проти депутата Вілкула через можливе приховування нерухомості
19 Червня 2018 12:17Новини

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського суду Києва, пише Громадське.

Зазначається, що кримінальне провадження відкрили ще 19 січня 2018 року.

Фігурантом справи є народний депутат, якого НАБУ підозрює у вчиненні правопорушення за статтею 366-1 КК (Декларування недостовірної інформації).

За інформацією «Судового репортера», йдеться про депутата Вілкула, який, за даними НАБУ, в 2015-2016 роках фактично користувався будинками та земельними ділянками у селищі Козин на Київщині, але не вніс їх у декларацію.

Зазначається, що будинок площею 378,7 кв.м. та дві земельні ділянки площею 0,34 га та 0,15 га зареєстровані на колишню тещу Вілкула — Марію Кондратюк.

У 2006 року після придбання цю нерухомість передали в іпотеку «Альфа-Банку» на суму 900 тисяч доларів.

В ухвалі йдеться, що Солом’янській суд надав тимчасовий доступ детективам НАБУ до документів «Альфа-Банку», зокрема до іпотечного договору.

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальної депутата Вілкула.

За інформацією слідства, парламентар, будучи главою Дніпропетровської облдержадміністрації, видавав незаконні розпорядження щодо землі

6 червня профільний комітет Ради повернув спікеру Андрію Парубію подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Дунаєва від фракції «Опозиційний блок».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.