На Жидачівщині навчають проведенню закупівель в електронній системі ProZorro

Учора, 5 жовтня, в сесійній залі Жидачівської районної ради відбувся навчальний семінар з питань організації процедури закупівель в електронній системі ProZorro. До участі в заході було запрошено керівників та бухгалтерських працівників бюджетних установ району.

На Жидачівщині навчають проведенню закупівель в електронній системі ProZorro
6 Жовтня 2016 20:14Новини

Як повідомила головний спеціаліст відділу економічної політики Жидачівської РДА Романа Ісаєва, в організації та проведенні семінару взяв участь начальник відділу тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Тарас Ситник, пише ZIK. Основною метою проведення навчального семінару було надання методологічної допомоги в організації процесу бюджетних закупівель в електронній системі ProZorro, який запроваджено на законодавчому рівні із 1 серпня 2016 року.

Учасники навчального семінару ділилися думками й розповідали про організацію процедури публічних закупівель, ставили запитання. Начальник відділу тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Тарас Ситник відповідав на запитання керівників бюджетних установ і бухгалтерських працівників й дав роз’яснення щодо організації аукціону з публічних закупівель.

Наводились конкретні приклади із практики організації процедури бюджетних закупівель в електронній системі ProZorro. За допомогою технічних засобів на екрані було відображено наочно процес проведення процедури закупівель. Тож керівники бюджетних установ і бухгалтерські працівники під час проведення навчального семінару змогли почерпнути багато корисної інформації й отримати відповіді на запитання, що стосуються належної організації процедури публічних бюджетних закупівель.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.