На засіданні ПАРЄ у Львові говоритимуть про сміттєзвалища як джерело забруднення довкілля

Сьогодні у Львові відбудеться засідання підкомітету ПАРЄ з питань навколишнього середовища та енергетики.

29 Вересня 2016 8:36Новини

З цієї нагоди до міста завітають представники країн-членів Ради Європи, знані міжнародні експерти й інвестори, представники громадських організацій та політики, повідомляє Львівська газета.

«Це засідання надзвичайно важливе не лише для Львова, а й для країни в цілому, адже тут обговорюватимуть такі критичні питання, як зміна клімату, імплементація Паризької угоди та внесок України в досягненні її цілей, вирішення екологічних проблем та важливість енергозбереження, – розповідає народний депутат України та очільник відповідного підкомітету ПАРЄ Сергій Кіраль. – Чому саме Львів? Тому що Львів першим в Україні підписав Угоду мерів, яка передбачає добровільне підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Тому що Львів має дуже багато цікавих проектів у цій сфері, якими можна поділитись. Тому що Львів, врешті, є прикладом для всієї України й навіть пострадянських країн Європи в питанні інституційного впровадження енергозбереження на місцевому рівні».

Також, за словами депутата, особливу увагу під час засідання приділять питанню сміттєзвалищ як джерелу забруднення довкілля та важливості державної підтримки у вирішенні цієї проблеми. «Це можливість підняти це питання на міжнародний рівень. І тут важливо зрозуміти, що Грибовицьке сміттєзвалище – це проблема не лише Львова. Таке може статися будь-де. Зараз ми маємо приклад того, до чого може призвести нехтування державою таких проблем, адже без урядової підтримки вирішити їх неможливо», – додає Кіраль.

За результатами засідання буде підготовлено низку заяв, які опісля розглядатимуть на сесії ПАРЄ, що відбудеться у Страсбурзі 10-14 жовтня.

Захід відбудеться у Львівському будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6). Початок – о 9.30.

Довідка
Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ, англ. Parliamentary Assembly of the Council of Europe) є одним із двох статутних органів Ради Європи – міжнародної організації, покликаної захищати права людини, демократію та верховенство закону. Охоплює представників парламенту всіх 47 держав-членів. Є найстарішим у Європі органом міжпарламентської співпраці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.