На західному кордоні стоять у чергах близько 800 автомобілів

Запевняють, що кількість транспорту уже йде на спад.

На західному кордоні стоять у чергах близько 800 автомобілів
13 Серпня 2016 14:07Новини

800 автомобілів стоять у чергах на українсько-польському кордоні станом на 10-у ранку. Найбільше машин скупчилося в напрямку Польщі на пунктах пропуску  «Рава Руська» ,«Шегині» та «Краківець». Про це 5 каналу повідомили в Держприкордонслужбі західного регіону.

Утім, запевняють: кількість транспорту вже йде на спад, а завтра проблем з рухом при перетині кордону може не бути взагалі. Усім, хто прямує до Польщі, прикордонники радять стежити за швидкістю пересування автомобілів в режимі онлайн.

«Черги пов’язані з тим, що був відновлений малий прикордонний рух. Це перше. І друге – туристичний сезон. Дуже багато громадян виїжджає як з туристичною, так і з бізнесовою метою поїздки в Республіку Польща. Тому от просимо врахувати ситуацію, обирати сервіс, камери, які зображені на сайті Державної прикордонної служби. І в нас в мережі Західного регіонального управління ми що дві години подаємо черги перед пунктами пропуску», – розповів речник ДПСУ Західного регіону Володимир Шеремет.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.