На Волині податківців судитимуть за систематичне хабарництво

Перед судом постануть начальник відділу Володимир-Волинської ОДПІ та його заступник, яких звинувачують у хабарництві.

На Волині податківців судитимуть за систематичне хабарництво
30 Серпня 2016 13:32Новини

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання і одержання неправомірної вигоди начальником відділу доходів і зборів з фізичних осіб Володимир-Волинської ОДПІ та його заступником.

Слідчі встановили, що 29 березня посадовці вимагали й одержали від одного з підприємців три тисячі гривень за зменшення розміру штрафних санкцій, що мали бути на нього накладені.

Гроші підприємець віддав керівнику відділу, а той уже потім поділився із заступником.

Не гребував начальник відділу податкової інспекції брати гроші й зі «своїх». Наступного дня він висунув вимогу двом підлеглим – передати йому 326 грн та 548 грн,  як компенсацію за неотриману щомісячну премію. Побоюючись негативних наслідків, підлеглі того ж дня виконали цю вказівку.

А в червні горе-податківець вимагав та одержав від ще одного підприємця 300 грн неправомірної вигоди за вирішення питання про відновлення свідоцтва платника єдиного податку. Гроші він віддав своєму заступнику.

А вже 30 червня обох посадовців затримали «на гарячому» – у момент одержання 2,2 тисячі гривень, які вимагали від місцевого підприємця за вирішення питання про переведення його із загальної системи оподаткування на спрощену.

Нині податківці відсторонені від своїх посад.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.