На Вінниччині госпіталізовано 11 людей, які отруїлися у кафе

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області станом на 22.09.2016 у Ладижин зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед осіб, які були присутні на поминальному обіді в кафе «Орхідея».

На Вінниччині госпіталізовано 11 людей, які отруїлися у кафе
23 Вересня 2016 15:18Новини

Протягом 20-22 вересня до інфекційного відділення Ладижинського міського територіального медичного об’єднання з попереднім діагнозом: «гострий гастроентероколіт середнього ступеню важкості» було госпіталізовано 11 дорослих осіб. Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться епідрозслідування в осередку захворювання та комплекс протиепідемічних заходів, повідомляє УНІАН.

З метою встановлення причин виникнення захворювань для лабораторних досліджень у кафе «Орхідея» відібрано 4 проби харчових продуктів, 30 змивів з кухонного обладнання та посуду кафе, 1 пробу питної води. Лабораторні дослідження тривають. Питання перебуває на контролі територіального органу Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.