На «Укрзалізниці» підвищили зарплату

Працівники «Укрзалізниці» отримають підвищення зарплати. Згоди стосовно підняття зарплати було досягнуто між профспілкою залізничників і транспортних будівельників України та головою правління Войцехом Бальчуном, який вже підписав наказ про підвищення з 1 липня годинних тарифних ставок.

На «Укрзалізниці» підвищили зарплату
30 Липня 2016 18:17Новини

Наказ № 468 від 27 липня 2016 року припускає наступне підвищення окладів: основним працівникам, діяльність яких безпосередньо пов’язана з наданням послуг з перевезення вантажів і пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури – на 25%; працівникам апаратів управління ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій, філій – на 25%; іншим працівникам – 20%, повідомляє Перший соціальний.

Нагадаємо, раніше працівники висунули ультиматум стосовно умов та оплати праці. До того, ж сало відомо, що призначений в травні начальник «Укрзалізниці» отримує заробітну плату в півмільйона гривень.

До слова, Верховна Рада внесла «Укрзалізниця» в список об’єктів, котрі не підлягають приватизації.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.