На Сихові облаштують громадський простір для відпочинку

Комфортну відпочинкову зону облаштовують біля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на вул. Чукаріна, 5.

sth_20060707p_1010024
15 Червня 2016 18:10Новини

У Львові, біля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці на Сихові (вул.Чукаріна, 5) проводять капітальний ремонт. Біля храму, замість частини газону, облаштують площу, прокладуть нові доріжки, поставлять нові лавки та вуличні ліхтарі.

Про це повідомляє сайт Духовна велич Львова.

За словами начальника відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Львова Віктора Західного, нові доріжки розширять і замостять бруківкою.

«До кінця червня закінчимо класти хідники. Також ми забрали частину газону, який був розташований перед самою церквою, люди витоптали його за останні кілька років. Ми врахували прохання тих, хто ходить у храм та керівництва церкви, тепер це місце теж буде замощене кольоровою бруківкою», – розповів Віктор Західний.

За задумом Сихівської адміністрації, після завершення ремонту тут буде комфортна відпочинкова площа. На мощення хідників та площі Сихівська адміністрація виділила 780 тисяч гривень, роботи закінчать за два тижні. Встановити ліхтарі планують до кінця літа за кошти департаменту житлового господарства.

Десять нових лавок тут з’являться у липні, їх пообіцяли подарувати місцеві спонсори.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.