На Сихові для дітей влаштували свято трамвая

На Сихові у Львові організували дитяче свято «Я люблю трамвай».

На Сихові для дітей влаштували свято трамвая
5 Вересня 2016 7:56Новини

Під час нього дітей навчали правил дорожнього руху, виготовляли сувеніри із зображенням трамвая, влаштовували ігри з аніматорами, а також проводили екскурсії на чудо-поїзді вздовж майбутнього маршруту трамвая на Сихів, повідомляє Zaxid.net.

Усі учасники свята отримали розмальовки з правилами безпеки та ввічливості, а також інформацією щодо будівництва трамвайної колії на Сихів.

Свято на площі перед кінотеатром Довженка на Сихові продовжуватиметься до 15:00.

Зазначимо, що роботи над трамвайною колією на Сихів завершені на 85%. Запуск трамвая планують на осінь цього року. Слідкувати за станом будівництва трамвайної колії на Сихів можна на сайті та на сторінці «Я люблю трамвай» у Facebook.

Проект будівництва трамвая на Сихів реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн євро та за кошти з міського бюджету – 8,85 млн євро.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.