На Сокальщині проходить спартакіада людей з інвалідністю

В оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник», що розміщений у селі Бендюга на Сокальщині, триває 29 обласна спартакіада людей з обмеженими можливостями.

На Сокальщині проходить спартакіада людей з інвалідністю
23 Вересня 2016 12:34Новини

Про це інформує власкор IA ZIK.

Вчора, 21 вересня, відбулося урочисте відкриття, представлення команд. Географія цьогорічних учасників незміна – Червоноград, Сокаль, Кам’янка-Бузька, Новий Розділ, Яворів, Моршин, Жидачів, Городок, Старий Самбір, Радехів, Стрий.

Змагання відбуватимуться упродовж трьох днів. Більше сотні спортсменів поборються у різних видах спорту: у перегонах на візках, бігові, настільному тенісі, шахах, бочче, більярді, легкій атлетиці.

Гостинно як і щороку спортсменів приймає ОЛК «Ровесник» ДП «Львіввугілля», працівники якого надають проживання і забезпечують учасників харчуванням. До організації спартакіади, яку щороку проводить Львівська обласна асоціація інвалідів, долучилися також місцева влада Сокальщини і Червонограда.

Мета змагань – залучення її учасників до систематичних занять фізичною культурою і спортом, покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед людей з інвалідністю.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.