На Прикарпатті студентка привезла зі Львова труп своєї новонародженої дитини та викинула його на смітник

Про те, що від початку року на Прикарпатті три горе-матері вбили своїх новонароджених дітей розповіли від час засідання Школи академнаставника Прикарпатського національного університету. Там повідомили, що останніми роками на території нашої області збільшується тенденція до виявлення трупів новонароджених дітей.

На Прикарпатті студентка привезла зі Львова труп своєї новонародженої дитини та викинула його на смітник
23 Вересня 2016 10:29Новини

За словами начальника сектору молодіжної превенції в Івано-Франківській області підполковника поліції Алли Бойчук, в 2016 році було зафіксовано три випадки вбивства щойнонароджених дітей матір’ю, повідомляє Франик з посиланням на Галку.

«Як правило, таке чинять студентки, які приїжджають на навчання в міста. Щоб приховати свою вагітність, вони або штучно переривають вагітність, або позбавляють життя вже повністю доношеній дитині», – розповіла Алла Бойчук.

Вона розповіла про випадок, коли мешканка Долинського району, студентка одного з найбільших навчальних закладів Львова, привезла зі Львова на Прикарпаття труп своєї новонародженої дитини та викинула його на смітник. Собака приніс до сусідів частину понівеченого тіла дитинки. Підполковник поліції додала, що майже всі подібні злочини на території Франківської області розкриті.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.