На переговорах у Мінську Марчук оприлюднив докази участі РФ у бойових діях на Донбасі

Марчук опублікував посилання на сайт і скріншот новини, в якій повідомлялося, що армія «ДНР» посилена новою технікою і екіпажами .

На переговорах у Мінську Марчук оприлюднив докази участі РФ у бойових діях на Донбасі
4 Серпня 2016 11:36Новини

Представник України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук у середу в Мінську на засіданні робочої групи з питань безпеки порушив питання участі Росії у військовому конфлікті на Донбасі й оприлюднив відповідні докази, повідомляє Главком.

Про це Марчук повідомив у Facebook.

«Сьогодні були дуже важкі переговори в Мінську. Пізніше розповім докладніше. Російська сторона, як завжди, категорично заперечує свою участь у цій війні і заперечує навіть очевидні факти своєї присутності на тимчасово окупованих територіях Донбасу. У зв’язку з цим сьогодні на засіданні робочої групи з питань безпеки, яке проводив голова Місії ОБСЄ в Україні пан Апакан, я зачитав інформацію з офіційного сайту так званої «ДНР», – написав Марчук.

Марчук опублікував посилання на сайт і скріншот новини, в якій повідомлялося, що армія «ДНР» посилена новою технікою і екіпажами «завдяки підтримці Російської Федерації».

Про реакцію робочої групи з питань безпеки Марчук пообіцяв повідомити пізніше.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.