На Одещині затримано работорговця, якого шукає Інтерпол

А у аеропорту Львова база даних Інтерполу спрацювала на громадянина Туреччини.

На Одещині затримано работорговця, якого шукає Інтерпол
7 Серпня 2017 18:32Новини

Прикордонники в Одеській області затримали громадянина Молдови, якого за торгівлю людьми розшукував Інтерпол. Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби, у неділю, 6 серпня, співробітники Білгород-Дністровського загону ДПСУ в пункті пропуску «Кучурган» при в’їзді в Україну виявили молдованина, що останній шість місяців перебуває у міжнародному розшуку.

43-річного чоловіка шукають правоохоронні органи Республіки Молдова для притягнення до кримінальної відповідальності за причетність до торгівлі людьми. Автомобіль та самого злочинця прикордонники передали в Нацполіцію.

Крім того, у той же день в аеропорту «Львів» під час перевірки документів пасажирів рейсу до Стамбула на громадянина Туреччини спрацювала міжнародна база даних Інтерполу. З’ясувалось, що чоловіка розшукують в Румунії за відмивання коштів. Шахрая теж було передано співробітникам Національної поліції.

Стосовно усіх цих затримань було поінформоване українське бюро Інтерполу в Києві.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.