На Одещині засудили чоловіка, який «залікував» 2-річного хлопчика до смерті

Одеська місцева прокуратура №3 підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, за результатами розгляду якого чоловіка засуджено до двох років та десяти місяців позбавлення волі.

На Одещині засудили чоловіка, який «залікував» 2-річного хлопчика до смерті
13 Грудня 2017 12:10Новини

Так, Приморським районним судом м. Одеси громадянина визнано винним у зайнятті лікувальною діяльністю без спеціального дозволу та належної медичної освіти, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 138 КК України). Про це пише Магнолія.

Слід зазначити, що засуджений свою провину не визнавав та заперечував проведення будь-яких процедур.

Водночас у ході судового розгляду кримінального провадження прокурором-обвинувачем вину громадянина доведено у повному обсязі.

Під час слідства встановлено, що у листопаді 2013 року зазначений громадянин познайомився з подружжям з м. Білгород-Дністровський, яке виховувало двох маленьких дітей. Дізнавшись, що їхній 2-річний син хворіє, він видав себе за лікаря-педіатра та переконав, що зможе вилікувати хлопчика завдяки водним процедурам. Насправді ж чоловік мав освіту вчителя фізичної культури та був непрацевлаштований.

За попередньою домовленістю вказаний громадянин провів процедури з 8-місячною донькою та 2-річним сином в одному з одеських басейнів, а саме занурював дітей на деякий час під воду. Внаслідок цього хлопчик став погано себе почувати.

У подальшому дитину госпіталізували з діагнозом клінічна смерть внаслідок неповного утоплення. Через декілька днів хлопчик помер у лікувальному закладі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Приморського відділу поліції.

За матеріалами прес-центру ГПУ

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.