На Одещині майже 300 населених пунктів залишаються без світла

Півтисячі опор було просто повалено під час негоди.

На Одещині майже 300 населених пунктів залишаються без світла
21 Січня 2018 12:03Новини

Станом на полудень суботи, 20 січня, в Одеській області 288 населених пунктів залишаються без світла. Про це пише 5 канал.

Про це повідомили під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, передає прес-служба облдержадміністрації.

«У нас залишилися знеструмленими 288 населених пунктів. Кожної години ця цифра зменшується. Адже ще підвечір 18 грудня світла не було більш ніж у 530 населених пунктах. Півтисячі опор було просто повалено під час негоди. Мені доповідають, що для відновлення деяких з них потрібен тиждень. Люди не мають стільки чекати. Питання вирішується. До кінця дня буде також повністю налагоджено мобільний зв’язок», – зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.